Wstęp

 

Okulary HEMGROW to produkt dzięki któremu, człowiek czuje bliskość otaczającego nas naturalnie pięknego świata, są designerskim, wysoko jakościowym elementem ubioru.

Konopia jest jednym z tych darów natury, którego jeszcze w pełni, z otwartym umysłem nie umiemy wykorzystywać. Jest to produkt jedyny w swoim rodzaju, piękny dzięki przyrodzie.

 

Okulary z konopi charakteryzują się, nie tylko naturalnym wyglądem, ale i jakością wykonania, jak i wysoką jakością soczewek. Nasz wzrok jest cennym darem, musimy o niego wyjątkowo zadbać.

 

Opis produktu

 

Soczewki które wykorzystujemy to wysokiej jakości szkła organiczne z filtrem polaryzacyjnym i ochroną UV400 (100% UVA/UVB) renomowanej firmy, są one bardzo lekkie, a tym samym wygodne w noszeniu. Co więcej, są także bardzo odporne na pękanie. Jest to ważny element produktu jednak nie mniej ważne są oprawy których wytrzymałość jest na wysokim poziomie, ponadto są elastyczne i odporne na warunki atmosferyczne, jak i wysoką temperaturę, która niejednokrotnie powstaje we wnętrzu samochodu pozostawionego na słońcu.

 

Materiał jest produkowany od podstaw przez HEMGROW z paździerza konopnego, a okulary wykańczane ręcznie co sprawia, że każda para jest inna, niepowtarzalna.

Oprawki okularowe dodatkowo są zabezpieczane specjalną mieszanką naturalnych wosków.

 

 

 

 

 

 

Okulary są 100% legalnym produktem (konopia przemysłowa posiada znikome ilości psychoaktywnych składników).

 

 

Producent

 
 

 

Radosław Cyrul - lat 30, Grafik komputerowy.

Urodzony w miejscowości Jarosław, obecnie

mieszkający w malutkiej miejscowości 

Sobiecin. 

 

 

  1. pl
  2. en